Sosyal Hizmet Mesleği

Bilgiler
SHU Yayınları
Araştırmalar
 


Sosyal Hizmet Alanları

Çocuk
Gençlik
Yaşlılık
Aile
Sosyal Sorunlar
Engeliler
Tıbbi Sosyal Hizmet


Kaynak Bilgiler

Bireysel Gelişim
Sosyoloji
Psikoloji
İnsan Hakları
İletişim Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 


ANA SAYFA

  Cafer ÇATALOLUK

Uzman  Klinik Psikolog   ccataloluk2002@yahoo.com ccataloluk@gmail.com

Cep:
0534 377 82 51

 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi. Aynı yıl başladığı Klinik Psikoloji yüksek lisansını 1994 yılında tamamladı. 1992 yılından itibaren çeşitli sosyal alanlarda özel durumda olan çocuklarla, gençlerle, yaşlılarla ve engellilerle çalıştı. 1997-2003 yılları arasında üst düzey yönetici olarak çeşitli kuruluşlarda görev yaptı. Halen sokakta çalıştırılan çocuklar alanında çalışmaya devam etmektedir. 1995 yılında Polonya’da ve 1996 yılında Almanya’da alanıyla ilgili özel yöntemler üzerine eğitimler aldı.
       1996 yılında başladığı İstanbul Psikodrama Enstitüsü’ndeki psikodrama eğitimini “Psikodramatist” olarak 2003 yılında başarıyla tamamladı. Lisanslı Psikodramatisttir.
         İstanbul Aile ve Evlilik Terapileri Enstitüsü’ndeki aile terapileri eğitimine 1997 yılında başladı ve 2000 yılında aile ve çift terapileri eğitimini İçgörü Psikolojik Danışma Merkezi’nde süpervizyon eğitimiyle bitirdi. Bir dönem Aile ve Evlilik Terapileri Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak bulundu.
       1992 yılından beri klinik çalışmalar, psikoterapi, süper vizyon çalışmalarının yanı sıra çeşitli konularda seminerler vermekte ve grup psikoterapisti olarak gruplar yönetmekte ve ekiplere kişisel gelişim alanında eğitimler vermektedir. “İstanbul Spontanite Tiyatrosu” nun ilk oyuncularından olup halen çalışmalarını oyuncu ve eğitmen olarak  aktif yürütmektedir.

        Türk Psikologlar Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği, Rehabilitasyon Psikologları  Komisyonu başkanlığı görevlerine halen devam etmektedir.     

YAYINLANAN ESERLERİ

 Editörler

Sitemizde Diğer Meslek Elamanlarının Yayınları
Google
 

 


 


KURUMSAL TANITIM

 

SOSYAL MEDYA
 

 

 

Yasal Uyarı , Gizlilik Beyanı ve Künye

sosyalhizmetuzmani.org © 1999-2017- Bütün hakları saklıdır.