Sosyal Hizmet Mesleği

Bilgiler
SHU Yayınları
Araştırmalar
 


Sosyal Hizmet Alanları

Çocuk
Gençlik
Yaşlılık
Aile
Sosyal Sorunlar
Engeliler
Tıbbi Sosyal Hizmet


Kaynak Bilgiler

Bireysel Gelişim
Sosyoloji
Psikoloji
İnsan Hakları
İletişim Bilgisi

 

 

 

 

 

 


ANA SAYFA

EDİTÖRLER

 

       

          Aziz ŞEKER                         Kemal GÖKCAN
   
 
    Bilgi çağının olanaklarından faydalanarak Sosyal Bilimlere ilgi duyan ve Sosyal Hizmet Mesleğini uygulayan SHU hizmet sunmak istiyoruz. Bilgi çağının en büyük imkanlarından birini Internet sistemi oluşturuyor. Internet aracılığı ile bir çok bilgiye ve bir çok yeniliğe çok kısa bir sürede ulaşabiliyorsunuz. Özellikle ülkemizde ve dünyada hızla yaygınlaşmakta olan bu Internet ağı sayesinde bilgi çağının yeniliklerini size ulaştırmak artık çok daha kolay.

      Bu web sayfasının amacı Sosyal Hizmet Mesleğinin tanıtımı bu alandaki bilimsel gelişmeleri takip etmek sosyal bilimlerden faydalanarak psikoloji-sosyoloji-sosyal psikoloji-hukuk alanındaki gelişmeleri bu alandaki gelişmelerin sosyal hizmet mesleği ile olan ortak yanlarını göstermek, sizlerden gelen bilgileri sunmak toplumsal sorumluluğumuzu çağdaş demokrasi anlayışı temelinde toplumsal bilinç oluşturmakta azda olsa bir katkıda bulunmak adına bilgilerimizi sizinle paylaşmak ve sizin sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışmaktır.

     
Sitemiz,1999 yılından bu yana Sosyal Hizmet Alanında büyük bir arşiv oluşturmuştur. Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve önerdiğiniz için teşekkür ederiz.
                                                                                                       
                                                                       Saygılarımızla

 

 Editörler
Google
 

 


 


KURUMSAL TANITIM

 

SOSYAL MEDYA
 

 

Yasal Uyarı , Gizlilik Beyanı ve Künye

sosyalhizmetuzmani.org © 1999-2017- Bütün hakları saklıdır.