ANASAYFAMeslek Elamanı İlanları


Kurumların İlanları   Kurumsal Tanıtım 

                                                                                                                                 

 

 

 

İŞ ARAYAN
Sosyal Hizmet Uzmanı / Sosyal Çalışmacı

 

Son Güncelleme Tarihi, 116.TEMMUZ.2018

Adı / Soyadı

İlan Metni


İlan Tarihi
--  

Sosyal hizmetler lisans mezunuyum . 25 yaşında ve iş tecrübesine sahibim kendi dalımda . Rehabilitasyon merkezlerinde ve özel kurumlarda iş tecrübelerim mevcuttur . İngilizce Fransızca ve Arapça dillerini biliyorum . Ecel world ve bir çok programı iyi kullanmaktayım . Uzun süreli çalışıp kariyerimi sürdürmek istiyorum . Hatay ve çevresi için çalışmaya hazırım .

symatogall@hotmail.com


2017 yılı Atatürk Üniversitesi Sosyal Hizmet Lisans mezunuyum askerlik hizmetimi tamamladım şu anda Aile Danışmanlığı Sertifikası almaktayım İZMİR' de alanımda meslek elemanı ya da sorumlu müdür olarak iş arıyorum.


suleymanozbay43@gmail.com


Sosyal hizmetler lisans mezunuyum Diyarbakır ve cevre illerde iş arıyorum...

nayimeakdag@hotmail.com

 

 

Adana'da ikamet etmekteyim. 2018 yılı Sosyal hizmet bölümü lisans mezunuyum.
stajımı tamamladım.
Meslek elemanı arayan kurum ve kuruluşlar

 shusevimyildiz@hotmail.com  adresinden iletişime geçebilirler.
 


İstanbul Gelişim Üniversitesi Sosyal Hizmet stajım 20 gün önce bitti iki farklı yerde staj deneyimim oldu İstanbul herhangi bir ilçesinde iş arıyorum.


alierenaygn@gmail.com


 

Düzce üniversitesi sosyal hizmetler 2018 lisans mezunuyum. 1 yıllık staj deneyimim var. sosyal çalışmacı olarak iş arıyorum.


gulesmanur02@gmail.com
 

 

22.05.2018
 
--  

Sosyal Hizmet lisans mezunuyum, iş aramaktayım, 1 yıla yakın resmi kurumlarda staj, mezuniyet sonrasında ise 1 yılı aşkın özel engelli bakım merkezlerinde iş tecrübem vardır, yeni bitirdiğim 1 yıllık askeri hizmetim sırasında yine alanda hassas gruplarla çalıştım, İzmir ilinde ikamet etmekteyim, Türkiye'nin her yerinde çalışabilirim,

 ilgilenenler   ahmet.tasbas@hotmail.com

 e-posta adresimden bana ulaşabilirler,

 

25.05.2018
--  

Atatürk Üniversitesi Sosyal hizmet lisans mezunuyum.Takım çalışmasına uyumlu ve disiplinli biriyim.Askerlik görevimi yaptım. Evliyim ve 1 çocuğum var. uzun süreli olarak bir kurumda çalışmak istiyorum. Adana ve çevresinde tercihimdir.

odogan0146@gmail.com

 

27.05.2018
Yağmur ÇAKMAK
 
 

Maltepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü lisans 2018 mezunuyum. Yerel yönetimlerde ve hastanede staj deneyimim mevcut. Bitirme tezimi göç alanında yazdım. Pek çok eğitim ve seminere katıldım. İstanbul içinde iş arıyorum. İlgilenenlere cv yollayabilirim.


yagmur.cakmak.9@gmail.com

 

27.05.2018
--  

2015 yılı sosyal hizmet lisans mezunuyum daha önce ikamet ettiğim belediyede büro elemanlığı ve özel kurumlarda anasınıfı öğretmenliği yaptım 8 aydır çalışmıyorum mesleğime yakın yada ilişiği bulunan kalıcı süreli iş aramaktayım


nazlikarayiit@gmail.com
 

29.05.2018
--
Adnan Menderes Üniversitesi 2018 Sosyal Hizmet bölümü mezunuyum. staj tecrübem var. Psikodrama eğitimi katılım setifikam mevcut. Isparta Merkezde sosyal çalışmacı olarak çalışabileceğim kurum arıyorum. Bilginize   İletişim için e-posta adresim


Dilaraheper123@gmail.com

 

30.05.2018
--  

Adnan Menderes Üniversitesi 2018 yılı sosyal hizmet bölümünden mezun oldum. Hastane, huzurevi, sosyal hizmet merkezinde staj yaptım. İşaret dili sertifikam mevcut. Antalya ve Alanya çevresinde sosyal çalışmacı olarak calışabileceğim kurum arıyorum bilginize.


İletişim:  tugbasolakoglu96@gmail.com

 

01.06.2018
-- Maltepe üniversitesi sosyal hizmet lisans 2018 mezunuyum.Stajımı 1 yıl boyunca mülteci alanında Sultanbeyli de tamamladım.Öncesinde de lisans bitirme tezimi "Sultanbeyli’deki Yerel Halkın Suriyeli Göçmenlere Yönelik Yaklaşımları Üzerine Niteliksel Araştırma " adıyla tamamladım.Mülteciler alanında staj boyunca ve öncesinde bir çok deneyimim olduğu için bu alanda çalışmak bana daha yakın geliyor. Daha yeni mezun oldum.İstanbul da ikamet ediyorum evime yakın iş arıyorum.Sancaktepe/Sultanbeyli/Ümraniye/Çekmeköy çevrelerinde çalışabilirim.

rumeysakurt052@gmail.com

 

05.06.2018
--  

Atatürk üniversitesi 2016 sosyal hizmet mezunuyum.kamu kurumlarında bir yıl staj yaptım.bir yıldan az yaşlı bakım merkezinde tecrübem var.izmir ve çevresi öncelikli olmak üzere ege bölgesinde iş aramaktayım

haliterkut35@hotmail.com

 

06.06.2018
--  

2016 Sosyal Hizmet lisans mezunuyum. 2 yıldır her üç engel grubunda da hizmet veren bir özel engelli bakım merkezinde meslek elemanı olarak görev yapmaktayım. Yönetmeliğe hakimim. Kalite Yönetim Sistemine hakimim. Döküman eğitimlerinin tamamına katıldım ve ilgili sertifikaların tamamına sahibim. Çalıştığım kurumda aynı zamanda Kalite Yönetim Temsilcisi olarak görev yapıyorum. Şehir değişikliği isteği nedeniyle çalışabilecek bir kurum arıyorum. Türkiye'nin her yerinde çalışabilirim.

oraydemirkan1@gmail.com

 

09.06.2018

 

--  

 Gümüşhane Üniversitesi Sosyal Hizmet Lisans mezunuyum. Yeni mezun olduğum için tecrübem yok ama mesleki yetkinliğim bulunmaktadır. Uzun süre kariyer hedefleyebileceğim, işinin ciddiyetini ve bölümün hakkaniyetini kavrayan kurumların

 demir.umitf@gmail.com  adresinden ulaşmaları rica olunur.
 

09.06.2018
--  

2016 Selçuk Üniversitesi Sosyal Hizmet mezunuyum. KYS serfitikalarım ve KYS sistemine hakimim. 9 aylık engelli bakım merkezi tecrübem var. Adana da ikamet etmekteyim. Uzun vadede çalışabileceğim bir bakım merkezinde çalışmak istiyorum. İl farkı gözetmeden Türkiye nin her yerinde çalışabilirim.

muhsinablak001@gmail.com

 

09.06.2018
Nesrin AYDIN Maltepe üniversitesi sosyal hizmet bölümü mezunuyum. Lisans stajımı çocuk alanında   yaptım. Lisans tezimi ise Dezavantajlı gruplar ve okul terki konusuyla ilgili hazırladım. Bir çok alana ilişkin eğitimlere katıldım.  İstanbul’da yaşıyorum ve İstanbul İl’i içerisinde iş arıyorum.


İletişim: nesrin.40412@gmail.com

 

09.06.2018
--  

sosyal hizmet lisans mezunuyum 1 yıl staj geçmişim var. Trsm(Toplum ruh sağlığı merkezi),Evde Bakım,Sosyal hizmet merkezi ve madde bağımlılığında staj gördüm. Engelli serfitikam, işaret dili serfitikam ve arapça serfitikam var uygun bir iş olursa mesleğim gereği çalışmak isterim.

loresima.21@gmail.com

 

09.06.2018
--  

 Istanbul Gelişim üniversitesi sosyal hizmet lisans mezunuyum. 3 yıllık rehabilitasyon merkezi ve 3 yıllık kreş deneyimim var. Istanbul da iş aramaktayım. Ayrıca işaret dışı tercümanıyım

haticetoros@hotmail.com
 

12.06.2018
--  

2017 Sosyal Hizmetler Lisans mezunuyum. Evde Bakım, SED, KMÇ, Koruyucu Aile birimlerinde Staj deneyimim bulunmaktadır. İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Adıyaman, Gaziantep, Adana, Şanlıurfa, Osmaniye, Sakarya, İstanbul ilerinde iş aramaktayım.

 İletişim :  a.vahapkutlu@gmail.com

 
 

12.06.2018
--  

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümü 2018 yılı lisans mezunuyum. Sosyal Hizmet Merkezi, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi'nde staj deneyimlerim mevcuttur. Bir ay gönüllü olarak Sağlıklı Yaş Alma Merkezi'nde bulundum. İzmir ve çevresinde Sosyal Çalışmacı olarak çalışabileceğim kurum arıyorum. Bilginize...

İletişim işin e-posta adresim : yasemincvk@hotmail.com

 

12.06.2018
--  

2018 Selçuk Üniversitesi Sosyal Hizmet mezunuyum..Alanımda pek çok eğitim ve seminerlere katılım sağladım. İşaret Dili Sertifikam mevcut.Stajımı İç Güvenlik Gazi ve Yaralıları Sosyal Hizmet Destek Birimi’nde tamamladım ve aynı zamanda Şehit aileleri ile yakın çalışmalarda bulundum. Ankara ve Manisa il ve ilçelerinde tüm alanlarda çalışabilirim.

 tengilimogludt@gmail.com

 

12.06.2018
--  

Sosyal Hizmet lisans bölümü mezunuyum 23 yasindayim ve Ankara'da ikamet ediyorum mesleğimle alakali bir çok alanda iş deneyimi gerçekleştirdim aynı zamanda bireysel olarak toplumla calisma kapsaminda bir proje gerceklestirdim. Bu zamana kadar etkinlik gosterdigim alanlar, çocuk ve gençlik alanı, huzurevi, sivil toplum kuruluslari, belediye (yerel yönetim), kreş ve sosyal hizmet merkezi olarak sıralanmaktadır. Özellikle Ankara içinde calismak istiyorum.


mgulduren21@gmail.com
 

12.06.2018
--  

Maltepe Üniversitesi, Sosyal Hizmet Bölümü, 2018 lisans mezunuyum. Hastanede ve Suriyeli bireylere yönelik hizmet veren bir sivil toplum kuruluşunda staj deneyimim mevcut. Lisans tezimi göç alanında yazdım. Bir çok alana ilişkin seminer ve eğitimlere katıldım. Başta İstanbul içi olmak üzere Türkiye’nin her yerinde çalışabilirim.

seymaalp06@gmail.com

 

13.06.2018
--  
Atatürk Üniversitesi 2018 yılı Sosyal Hizmet mezunuyum alanımda stajımı tamamladim.Adana' da oturmaktayım Adana ve çevre illerde çalışabilceğim kurumlar arıyorum.


ayselogrl6@gmail.com

 

13.06.2018
--  

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi sosyal hizmet lisans mezunuyum.
staj deneyimlerim bulunmakta. İşaret dili sertifikasina sahibim grup çalışmalarında bulundum, sosyal sorumluluk projelerine katıldım. Farklı vakıflarda dezavantajlı gruplarla birçok etkinlikte aktif rol aldım.


nurankoroglu33@gmail.com

 

20.06.2018
--  

Erzincan üniversitesi sosyal hizmet mezunuyum özel bakım merkezinde çalıştım. Iş deneyimim var şartların uygun olması halinde çalışmak isterim

bitter2165@gmail.com

 

20.06.2018
--  

2015 Sosyal hizmet lisans mezunuyum 2 yıllık engelli bakım merkezi tecrübem var. Askerlik hizmetimi yerine getirdim. Uzun süreli ve Uygun şartlarda tüm bölgelerde çalışabilirim.

Mail : hkncinar.0045@gmail.com

 

20.06.2018
--  

 Atatürk üniversitesi sosyal hizmet mezunuyum Antalya’da ikamet ediyorum acil iş arıyorum

merve.evren645@gmail.com

20.06.2018
--  

2005-2016 (Kasım) arasında kamuda sosyal çalışmacı olarak cocuk, engelli, yasli, kadin alanlarinda görev yaptım.   İşsizim. İş arıyorum.

mtaskin3210@gmail.com

 

20.06.2018
--  

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü 2018 yılı lisans mezunuyum. Engelli bakım ve rehabilitasyon merkezi, sosyal hizmet merkezi ve adliye de staj deneyimim bulunmaktadır. Engelli çocuklara yönelik iki ayrı proje gerçekleştirdim. Manisa ve çevresinde Sosyal Çalışmacı olarak çalışabileceğim kurum arıyorum.


sblulsy@hotmail.com

 

22.06.2018
--  

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü 2016 yılı mezunuyum. 25 yaşındayım. Bedensel, Zihinsel ve Ruhsal Engel gruplarına hizmet veren bir Engelli Bakım Merkezinde bir yıla yakın Sosyal çalışmacı ve Sorumlu müdür olarak görev yaptım. Yine bir yıl kadar Hacettepe Erişkin Hastanesi Sosyal Servis Biriminde staj deneyimim bulunmaktadır. TSE onaylı Kalite Yönetim Sistemi belgelerim mevcut olup, engelli bakım merkezinde Kalite Temsilcisi olarak da görev yaptım. İşaret dili sertifikasına sahibim;

Bayan meslek elemanı arayan kurum ve kuruluşlar;

n.tutuncu28@gmail.com  adresinden iletişime geçebilirler.

 

26.06.2018
--  
Selçuk üniversitesi 2018 yılı Sosyal Hizmet mezunuyum, stajımı Evde bakım ve mülteciler alanında tamamladım. Bitirme projemi mülteci çocuklarla ilgili olarak gerçekleştirdim. Mersin Karaman Konya başta olmak üzere Türkiye' nin tüm illerinde çalışabilirim. İletişim için

eminemazlum@icloud.com

 

27.06.2018
--  

Üsküdar üniversitesi sosyal hizmet lisans mezunuyum, bu sene(2018) mezun oldum, üsküdar üniversitesin de sosyal hizmet bölümünden yüksek lisans yapmayı hedefliyorum, yüksek lisans yaparken aynı zamanda kendi bölümümle ilgili bir alanda çalışmak istiyorum, maltepe sosyal hizmet merkezinde 3 ay staj yaptım
istanbul ilinde iş arıyorum.


tgba.krc@hotmail.com

 

27.06.2018
--  

Adnan Menderes Üniversitesi 2018 sosyal hizmet mezunuyum. Hastane, huzurevi ve sosyal hizmet merkezinde staj tecrubem mevcut. Sosyal sorumluluk projelerinde yer aldım. Alanya da calışabileceğim kurumlar aramaktayım. Bilginize..


İletişim: tugbasolakoglu96@gmail.com de

 

28.06.2018
--  

Atatürk üniversitesi 2016 Sosyal hizmet lisans mezunuyum. Alanimla ilgili 1 yil staj demeyimim, Huzurevinde de 1 yili askin mesleki tecrubem bulunmaktadir. Evliyim. Kusadasi'nda ikamet etmekteyim. Koşulların uygun olması durumunda Kuşadası başta olmak üzere, Aydın merkez ve diger ilçelerinde de alanimla ilgili uzun soluklu bir işte çalışabilirim. Sorumlu müdür olarak çalışabilecegim gibi, sosyal calışmacı olarakta tam zamanlı veya yarizamanli olarak görev yapabilirim. Vardiyalida calisabilirim.

ebrubilgin83@gmail.com

 

01.07.2018
--  

Atatürk Üniversitesi 2018 Sosyal Hizmet Lisans mezunuyum. MEB' de 2 yıl Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalıştım. Güz Döneminde Sosyal Hizmet Merkezi'nde staj yaptım. Bahar Döneminde Çocuk Destek Merkezi'nde stajımı tamamladım. Konya'da çalışabileceğim kurum aramaktayım...


gorkem1996_@hotmail.com 

 

01.07.2018
--  

İstanbul Arel Üniversitesi- Sosyal hizmetler 2018 mezunuyum.  stajlarımı tamamladım.Balıkesir ve çevresinde sosyal çalışmacı olarak iş arıyorum.

umrn.kzyk.10@gmail.com

 

04.07.2018
--  

2018 yılı sosyal hizmet lisans mezunuyum. mültecilik ve sosyal yardım alanlarında belediyelerde 1 yıllık staj deneyimim var. Eğitim sürecimde teorik ve uygulamalı çalışmalarımı mültecilik alanında gerçekleştirdim. Konya ve ilçelerinde çalışabilirim.

 İletişim için:  aydogdusumeyye96@hotmail.com

 

04.07.2018
-- 2013 Ezcane Hizmetleri bölümünden mezun oldum. 2018 yılı Sosyal Hizmet bölümü Lısans mezunuyum 26 yaşındayım bekarım. Engelli bakım Merkezinde staj yaptım. bilgisayar ve arşiveme konusunda bilgiliyim aynı zamanda lise de kimya bölümü okudum.

Samsun, Giresun, Ordu, çevresinde iş arıyorum

zeynep_erbil_55@hotmail.com

 

04.07.2018
--  

İstanbul Esenyurt üniversitesi sosyal hizmet lisans mezunuyum.Ayni zamanda edebiyat fakultesi lisans mezunuyum.Askerligimi yapmis olup özel huzurevi ve sosyal hizmet merkezi iş deneyimine sahibim.Yaklasik 9 yildir kendime ait bir isletmede ticaret yapmaktayim.iş yerimi devretim.Memurluk gibi bir beklentim olmadiğindan vizyonu olan gelişime açık, insana bilgiye emeğe değer veren bir kurumda uzun yılar calismak istiyorum.Anlaşmamız durumunda
Şehir farketmez.

tuana_asef@hotmail.com

 

05.07.2018
--  

Düzce Üniversitesinde Sosyal Hizmet bölümünü örgün okudum. Aynı zamanda açıktan işletme bölümü öğrencisiyim. Bir yıl tam zamanlı olarak huzurevinde staj yaptım. Gerek sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak gerekse de kendi projelerim doğrultusunda dezavantajlı gruplarla çalışma fırsatım oldu. Raporlama ve microsoft office programları konusunda tecrübeliyim. Hataylıyım, iş arıyorum. Şehir fark etmez.

gizemsuer12@gmail.com

 

06.07.2018
Başak Erboga   Adana'da ikamet ediyorum.Aydin Adnan Menderes Üniversitesi sosyal hizmet bölümü mezunuyum, 3 adet staj gördüm 2'si sosyal hizmet merkezi, biri özel bir bakımevinde. Bilgisayar sertifikam var, word excel ve powerpoint programlarına hakimim, işaret dili sertifikam var.

basakerboga95@gmail.com

 

08.07.2018
--  

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü’nden Haziran 2017’de mezun oldum. Ankara'da kadın çalışmaları alanında staj yaptım. Bu süreçte vaka takibi, raporlaması ve müracaatçılarla sosyal hizmet müdahalesinde deneyim kazandım. Ankara ve İstanbul'da çalışabilirim. Kadın Sosyal Hizmet Uzmanı arayanlar için email adresim:

 bulutervanur.shu@gmail.com 
 

08.07.2018

Yasemin YUCA  

Selçuk üniversitesi Sosyal Hizmetler 2018 lisans mezunuyum. iki kurumda staj tecrübem bulunmaktadır. Özellikle çocuk alanında tecrübelerim bulunmaktadır.İstanbul’da çalışmak üzere sosyal çalışmacı aranan tüm alanlarda çalışabilirim.


yasmin.yuca74@icloud.com
 

11.07.2018
--  

Düzce Üniversitesinde Sosyal Hizmet bölümünü örgün okudum. Bir yıl tam zamanlı olarak huzurevinde staj yaptım. Gerek sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak gerekse de kendi projelerim doğrultusunda dezavantajlı gruplarla çalışma fırsatım oldu. Raporlama ve microsoft office programları konusunda tecrübeliyim. Antalyalıyım, iş arıyorum. Şehir fark etmez.

ebrukarakaya95@gmail.com

 

12.07.2018
Müjdat Koyun  

30 yaşındayım. Askerliğimi yaptım. Bişkek Sosyal Bilimler Bişkek-Kırgızistan Sosyal Hizmet lisans 2015 mezunuyum yök denkliğim var. 6 aylık iş tecrübem var. İngilizce, Almanca ve Rusça biliyorum. Word,Exell ve Mikro muhasebe programlarını çok iyi kullanabiliyorum. Türkiye nin heryerinde çalışabilir ve ikamet edebilirim.Uzun vadeli çalışma ve kariyer yapmak istiyorum.

cimeyilcomm@gmail.com

 

16.07.2018

 

İ S T İ N Y E
Ü N İ V E R S İ T E S İ


      
  İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü olarak hedefimiz, mesleki alanda yetkin; birey, grup, aile ve topluluklardan başlayarak tüm toplumun bedensel ve ruhsal sağlığını hedefleyen, sosyal tedavi, sosyal rehabilitasyon ve uyumunu ve sağlıklı sosyal iletişimini sağlayan sosyal çalışmacıları/sosyal hizmet uzmanlarını yetiştirmektir.

          Başarılı mezunlarımız, “Liv Hospital”, “Medical Park” ve “VM Medical Park” hastanelerini tek çatı altında birleştiren “MLPCare Grubu” bünyesinde çalışma fırsatı bulabilirler.


 

İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü