Ana Sayfa

İş Arayan Meslek Elamanları

SHU Arayan Kurumlar

İş Arayan SHU

Meslek Elamanı Arayan Kurumlar

 


Tüm Linkler 

 

 

  

  Bu hizmetimiz ücretsizdir. Amacımız,sosyal hizmet alanında faaliyet gösteren; Kamu,Özel ve STK ait iş ilanları yayınlanarak  destek vermek, kamusal bir hizmet sunmaktır.

     Gönderilen ilanlarda küçük harf kullanılmasını,bulunulan il  ve iletişim bilgilerinin yazılmasını, reklam,uzun tanıtımlı ilanlar ve aynı ilanları tekrar göndermemeniz rica olunur.

     Lütfen ana başlıklar hariç,büyük harf kullanmayınız.Kurum ve kişi reklamı yapan,ücret belirten ve uzun tanıtımlı ilanlar yayınlanmamaktadır.   
                    
  
 Meslek Elamanları İlanında sadece e-postaları ile ilan yayınlanacaktır. Kurum ilanlarında telefon ile iletişim yeterlidir. 

    Bir iş ilanı en fazla 60 gün yayınlanır. Daha sonra otomatik olarak  silinir. Eğer ilanızı daha erken zamanda kaldırmak  istiyorsanız,yayındaki ilan bilgilerini  epostamıza  gönderdiğiniz taktirde en kısa zamanda ilanız kaldırılır.   
   
       Bize meslek elamanı olarak ilan gönderenlerin ilanlarını kurallara uyduğu zaman yayınlamaktayız. Ancak bu kişiler ile iletişime geçenince kötü niyetli kişiler söz konusu olabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı öneririz.  Saygılarımızla.

      İlanı yayınlanacak olan Meslekler.

Sosyal Hizmet Uzmanı ,Psikolog,PDR,Fizyoterapist,Çocuk Gelişim Uzmanı,Konuşma Terapisti,Odyolog,Özel Eğitim Öğretmeni,Özel Eğitim Alanında Sertifikalı Sınıf Öğretmeni,Okul Öncesi Öğretmeni, Anasınıfı Öğretmeni ve İşitme Engelliler Öğretmeni. Belirtilen mesleklerin dışındaki ilanlar yayınlanmaz.Lütfen diğer meslekler ilan göndermesin.


                                      
                İLAN GÖNDER

 İLANLARINIZI  sosyalhizmetuzmanlari@gmail.com GÖNDERE BİLİRSİNİZ.    

 


 
                                       
 

BİZE YAZIN
     Sosyal Hizmet Uzmanı Web Sitesi
     E-Posta : sosyalhizmetuzmanlari@gmail.com