ANASAYFAMeslek Elamanı İlanları


Kurumların İlanları   Kurumsal Tanıtım 

                                                                                                                                 

 

 

 

MÜDÜR OLMAK İSTEYEN
ELEMAN İLANI

 

Son Güncelleme Tarihi, 16.TEMMUZ.2018


 
   
 Adı/Soyadı

  İlan Metni

Tarih
     
--

 

2017 yılı Atatürk Üniversitesi Sosyal Hizmet Lisans mezunuyum askerlik hizmetimi tamamladım şu anda Aile Danışmanlığı Sertifikası almaktayım İZMİR' de alanımda meslek elemanı ya da sorumlu müdür olarak iş arıyorum.


suleymanozbay43@gmail.com

 
18.05.2018
--  

İstanbul da Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde kurum müdürü olarak çalışmak istiyorum. Psikoloğum ve uzun süreli yöneticilik deneyimim var.


aozlemcopur@gmail.com

 

27.05.2018
--  

Psikoloji mezunuyum. Sorumlu Müdür ve Psikolog olarak çalıştım. Bakım merkezlerinde Sorumlu Müdür olarak çalışmak istiyorum

frkdmrrr34@gmail.com

 

27.06.2018
--  

16 yıllık özel eğitim alan mezunu öğretmenim, 13 yıllık idarecilik deneyimim vardır.Ankara merkezde sorumlu müdür olarak çalışabileceğim bir kurum arıyorum.

 winderer16@hotmail.com

 

27.06.2018
--  

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde 5 yıldır çalışmaktayım. İşletme mezunuyum.Lila ve Mebbise hakimim. Rehabilitasyon merkezinin işleyişi ile ilgili tüm birikime sahibim.Türkiyenin her yerinde anlaşabileceğim kurumla idareci olarak çalışmak istiyorum.

uykursemra11@gmail.com

 

01.07.2018
--  

12 yıldır õzl eğitimde çalışmaktayım.Zihinsel engelliler sınıf öğretmeni sertifikanın var.6 yıldır özel eğitimde kurum Müdürlüğü yaptım.Mevzuata çok iyi biliyorum.Yupek ve Lila programlarını iyi kullanırım.Adana da kurum Müdürü olarak iyi bir kurumda çalışmak istiyorum

cukadarcetin@gmail.com

 

04.07.2018
Yusuf KÖSE

 

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında 11 yıldır Kurum Müdürü olarak çalışmaktayım. Görev yaptığım bu süre içerisinde çalıştığım kurumun tüm iş ve işlemlerinden sorumlu oldum. Öğrenci işleri, servis planlaması, Ram ile ilişkiler, İlçe milli eğitim ile olan diyaloglar, personele ait iş ve işlemler ve bir rehabilitasyon merkezi ile ilgili akla gelebilecek tüm işler bu 11 yıllık süre içerisinde tarafımdan yapılmıştır. Halen aynı kurumda görevime devam etmekteyim.Eşimin tayin istemesi nedeniyle Kocaeli merkez, Körfez, Dilovası ve buralara yakın yerde iş aramaktayım.

yhkose03@hotmail.com

 

12.07.2018
--  

Sosyal Hizmet lisans mezunuyum.44 yaşındayım.11 yıl branş ve sınıf öğretmenliği ve idarecilik yaptım;yaklaşık bir buçuk yıl engelli bakım merkezinde sosyal hizmet uzmanı olarak çalıştım.Huzurevleri ve engelli bakım merkezleri vb. kurumlarda öncelikle sorumlu müdür olarak,şartlar uygun olduğu takdirde meslek elemanı olarak da görev alabilirim.

hardworkingggg@gmail.com

 

16.07.2018

 

İŞ İLANI GÖNDERİNİZ