ANASAYFAMeslek Elamanı İlanları


Kurumların İlanları   Kurumsal Tanıtım 

                                                                                                                                 

 

 

 

MÜDÜR OLMAK İSTEYEN
ELEMAN İLANI

 

 

 

Son Güncelleme Tarihi, 24.MAYIS.2018


 
   
 Adı/Soyadı

  İlan Metni

Tarih
     
 
 

 

 
--  

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümü 2015 yılı mezunuyum. 2 yıl huzurevinde Sorumlu Müdür olarak görev yaptım. İzmir'de iş arıyorum.

İletişim: guler.sen.210@hotmail.com

 

15.03.208

--  

2009 yili mezunu psikologum. Bakim merkezlerinde mudurluk ve meslek elemani olarak tecrubem mevcut. Türkiye genelinde is ariyorum.

İletisim icin mail adresim:

 gokhanarayici@hotmail.com

 

20.03.2018
--  

11 yıl branş ve sınıf öğretmenliği ve idarecilik yaptım yaklaşık bir buçuk yıl engelli bakım merkezinde sosyal hizmet uzmanı ve müdür yardımcılığı yaptım.Huzurevleri ve engelli bakım merkezlerinde öncelikle sorumlu müdür olarak,şartlar uygun olduğu takdirde meslek elemanı olarak da görev alabilirim.

hardworkingggg@gmail.com

 

25.03.2018
--  

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal hizmet lisans mezunuyum. Yaklaşık 8 ay yaşlı bakım merkezinde sorumu müdür olarak görev yaptım. Sosyal hizmet uzmanı veya sorumlu müdür olarak çalışmak istiyorum. İlgilenen kurumlar için mail adresim:

 aysyrtc@gmail.com

 

30.03.2018
--  

8 yıldır öğretmenlik yapıyorum..Bunun son 5 yili özel eğitimde öğretmenlik ve müdürlük olarak geçti.. Resmî işlemlere ve lila programına hakimim.Öncelik Ankara olmak üzere iş aramaktayım.Egitime önem veren yeniliklere açık ve kendim gibi idealist kurumlarla çalışmak istiyorum.

mail: happybuddy84@hotmail.com

 

12.04.2018
--  

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde yıllardır müdür olarak çalışmaktayım. Rehabilitasyon merkezinin işleyişi ile ilgili bütün donanıma sahibim. Diyarbakır merkez ve çevre il ve ilçelerinde idareci olarak çalışabileceğim kurum arıyorum. İletişim için

 ozelegitim.1979@hotmail.com

 adresinden iletişime geçebilirsiniz

 

12.04.2018
--  

3 yıl rehabilitasyon merkezinde sorumlu müdür olarak çalıştım.Rehabilitasyon merkezinin işlenişi ile ilgili tüm birikime sahibim.Şanlıurfa merkezde idareci olarak çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum.


rukenba@hotmail.com

 

24.04.2018
--  

Atatürk üniversitesi sosyal hizmet 2017 mezunuyum.Rehabilitasyon merkezinde 5 yillik iş tecrübem oldu. Doğu anadolu bölgesinde uygun bir kurumda meslek elemanı ya da sorumlu müdür olarak çalışmak istiyorum.

 ozlem_keles_65@hotmail.com  adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

28.04.2018
--

 

2017 yılı Atatürk Üniversitesi Sosyal Hizmet Lisans mezunuyum askerlik hizmetimi tamamladım şu anda Aile Danışmanlığı Sertifikası almaktayım İZMİR' de alanımda meslek elemanı ya da sorumlu müdür olarak iş arıyorum.


suleymanozbay43@gmail.com

 
18.05.2018
--  

Psikoloji mezunuyum. Bakım merkezi ve rehabilitasyon merkezinde Sorumlu Müdür ve Psikolog olarak çalıştım. Güvenilir bir kurumda Sorumlu Müdür olarak çalışmak istiyorum.

frkdmrrr34@gmail.com

 

24.05.2018

 

İŞ İLANI GÖNDERİNİZ