KURUMLAR
 

SHU Arayan Kurumlar
Meslek Elamanı Arayan Kurumlar
Müdür Arayan Kurumlar
Satılık ve Kiralık Kurumlar


İŞ ARAYAN MESLEK ELEMANLARI
 

Sosyal Hizmet Uzmanı ( Sosyal Çalışmacı )
Psikolog/Pdr / Sosyolog
ÖEĞ/Sınıf Öğr/İşitme Eng Öğretmeni
Fizyoterapist/Odyolog/
Konuşma Terapist
i
Okul Öncesi
/ÇGÖ/Anasınıfı Öğrt
Gerontolog/Diyetisyen
/Hemşire ve Hemşir

Müdürlük Başvurusu

 

 

KURUMSAL TANITIM

Kurumunuzun tanıtımı için bizimle iletişime geçin. Türkiye'nin alanında en çok takip edilen sitesidir.

 
 

MÜDÜR OLMAK İSTEYEN
ELEMAN İLANI

 

Son Güncelleme Tarihi, 11.KASIM.1917
 


 
   
 Adı/Soyadı

  İlan Metni

Tarih
     
--
Huzurevleri ve engelli bakımevlerinde sorumlu müdür olma şartlarını taşıyorum. shçekten emeklilik.
aydoganyasit@hotmail.com
 
21.09.2017
--
hem edebiyat öğretmeni hem sosyal hizmet mezunuyum. Sorumlu Müdürlük deneyimim var.engelli bakım merkezinde 1 yıl 5 ay çalıştım Doğu illeri başta olmak üzere her yerde çalışabilirim
hasim0501@icloud.com
 
23.09.2017
Eyyüp Butekin
Atatürk üniversitesi sosyal hizmet lisans mezunuyum.Bakım ve rehabilitasyon merkezi staj deneyimim var .Devamlı calışabileceğim (Devlet alımlarına başvuru yapmadan) sosyal çalışmacı veya sorumlu müdür olabileceğim İstanbul ve Batman civarında kurum arıyorum.
İletişim:
eyyup_butekin@mynet.com
 
01.10.2017
--
17 yıllık özel eğitim alan mezunu öğretmenim, devlette öğretmenlik ve özel kurumlarda yöneticilik yaptım. Ankara merkezde müdür ihtiyacı olan bir kurumda iş arıyorum.
ozelinan58@hotmail.com 
 
04.10.2017
--
12 yıllık meslek hayatımda Özel Eğitim Okullarında Okul müdürlüğü, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde kurum müdürlüğü ve eğitim koordinatörlüğünde görev aldım. 9 Eylül Universitesi Buca Egitim Fakultesi Sinif Öğretmenliği mezunuyum.160 ve 240 saatlik sertifikalarim mevcut olup mebsis ve lila programlarına hakimim. Mersin ili ve ilçelerinde MÜDÜR olarak görev alabilirim.
celalettinkrmn@gmail.com
 
06.10.2017
--
 2007 psikoloji mezunuyum. 10 yıllık mesleki tecrubem var. Cocuk testleri ve zeka testleri uygulayabiliyorum. Meb'de sorumlu müdür olarak 3 yil çalıştım. Sorumlu mudurluk yapabilecegim isler ya da part time calisabilecegim isler ariyorum.
gulsensuslu@gmail.com
 
07.10.2017
--
4 yıllık fakülte ve önlisans çocuk gelişimi mezunuyum.son 5 yıldır kurum müdürü olarak görev aldım.yönetmelik ve yazışmalara hakimim.İzmir'de kurum müdürü olarak çalışabileceğim kurum arıyorum.
arzubatumlu@hotmail.com
 
11.10.2017
--
on iki yıl boyunca milli eğitim ve özel dershanelerde  idareci olarak görev yaptım.bir yılı aşkın süre bir engelli bakım merkezinde sosyal hizmet uzmanı olarak görev yaptım.huzurevi ve engelli bakım merkezinde sorumlu müdür olma şartlarını taşıyorum.
öncelikle kurum müdürü olarak,fakat şartlar oluştuğu takdirde sosyal çalışmacı olarak da görev almak isterim.

hardworkingggg@gmail.com
 
13.10.2017
--
2005 yılından beri rehabilitasyon sektöründe müdürlük yapmaktayım. mevzuatı ve işleyişi çok iyi biliyorum. güneydoğu ve doğu başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinde uzun süreli olarak çalışmak istiyorum. ihtiyacı olanlar ozelegitim.1979@hotmail.com  adresinden ulaşabilirler.
 
22.10.2017
--
2,5 yıl özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi müdürü olarak çalıştım. Daha önce de özel okul müdürlüğu ve biyoloji öğretmeni olarak çalıstım. 17 yıldır eğitim sektöründe calışmaktayım. İstanbul Anadolu yakasında kurum müdürü olarak çalışmak istiyorum.
funda--76@hotmail.com 
 
22.10.2017

 

 

İŞ İLANI GÖNDERİNİZ

 


 
ANASAYFA
Google
 

 


 

 

SOSYAL MEDYA
 

Yasal Uyarı , Gizlilik Beyanı ve Künye

sosyalhizmetuzmani.org © Bütün hakları saklıdır.