ANASAYFAMeslek Elamanı İlanları


Kurumların İlanları   Kurumsal Tanıtım 

                                                                                                                                 

 

 

 

İŞ ARAYAN

PSİKOLOG, PSİKOLOJİK DANIŞMAN,SERTİFİKALI SOSYOLOG   

 

 

 

Son Güncelleme Tarihi, 26.MAYIS.2018

 


Adı / Soyadı

İlan Metni


İlan Tarihi
--  

İstanbul Üniversitesi psikoloji mezunuyum.Klinik ve özel eğitim tecrübem bulunmaktadır.BDT eğitimim vardır.Aile danışmanlığı,WISC-R zeka testi uygulayıcı sertifikası ve Denver 2 Gelişim testi uygulayıcı sertifikasına sahibim.Özel eğitimde engelli çocukların eğitimi ve terapisi,aile danışmanlığı ve velilere seminer verilmesi üzerine çalıştım.İstanbul Anadolu yakası ve Bursa'da iş aramaktayım.İlgililerin dcakiner@outlook.com

dcakiner@outlook.com

 

02.03.2018
--  

2013 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Özel eğitim, kadın, çocuk alanında mesleki tecrübelerim oldu. 2017 yılında EMDR 1.Düzey Eğitimimi tamamladım ve halen EMDR uygulamaktayım. Psikolojik Danışmanlık merkezlerinde iş aramaktayım.

hatice.cinar@aile.gov.tr

 

03.03.2018
--  

2016 Psikoloji Mezunuyum. 1 yıllık deneyimim var. Urfa'da çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum


sltnacar@hotmail.com

 

03.03.2018
--  

Hasan Kalyoncu Üniversitesi, 2017 yılı Psikoloji bölümü mezunuyum aynı zamanda pedagojik formasyon almaktayım. Gaziantep ve Hatay illerinde tam ya da yarı zamanlı iş aramaktayım.


psk.gizemkabaali@gmail.com

 

06.03.2018
--


Yaşar Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümü mezunuyum. 3 ay BDT ve Klinik Görüşme eğitimi aldım. Devlet Hastanesinde bir süre stajyer olarak çalıştım daha sonra Alsancak ta özel bir klinikte danışan almaya başladım. MMPI ,TAT ,Rorschach gibi bir çok test uyguluyorum.İzmirde yarı zamanlı yada tam zamanlı iş aramaktayım.


turhan.buse@hotmail.com

 PDR mezunuyum çalışabileceğim bir kurum arıyor um,Alana ilgiliyim, tecrubem yok


mehmete359@gmail.com

 

 

 

2009 yili mezunu psikologum. Bakim merkezlerinde mudurluk ve meslek elemani olarak tecrubem mevcut. Türkiye genelinde is ariyorum.

İletisim icin mail adresim:

 gokhanarayici@hotmail.com

 

20.03.2018
--

 

Felsefe Grubu Öğretmeniyim Rehberlik Kurs belgesine sahibim Rehabilitasyon Merkezinde 2 yıl Kurum Müdürü olarak çalıştım ayrıca Rehber Öğretmen ve Felsefe Öğretmeni olarak da özel okullarda çalıştım.
Aydın Didim'de Psikolog olarak calisabilecegim kurum arıyorum.


songul.gucukoglu@gmail.com

 

20.03.2018
--  

2005 Marmara PDR mezunuyum. İzmir'de part time çalışabileceğim iş aramaktayım .

 seza.gun@gmail.com

 

22.03.2018
Taylan Edge Şahin  

Bakü devlet üniversitesi 2017 psikoloji mezunuyum Engelli bakım merkezi konusunda açıp yönetme işletme her türlü deneyim var Türkiye genelinde iş arıyorum 

taylanedges@mail.ru

 

25.03.2018
 
--  

Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. 1,5 yıllık özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi tecrübem var. Aynı zamanda ailelerle de seans yapabilecek yeterliliğe ve tecrübeye sahibim. Ankara'da tam zamanlı çalışabileceğim özel eğitim kurumları ya da psikolojik danışmanlık merkezleri iletişime geçerse CV'mi gönderebilirim.

iletişim.
pskfreud@gmail.com

 

29.03.2018
--  

Ingilizce psikoloji bolumu mezunuyum.aile danismanligi egitimim ve cocuk degerlendirme testleri egitimlerim vardir. 3 yil bakim merkezi de gorev yaptim (son 1 yili sorumlu mudur olarak) belediye aile danisma merkezinde ergenler ve aileleriyle calistim. Formasyon ve rehberlik sertifikasi almak icin gereken yerlere basvurup ilk firsatta almak planim. Antalya da is ariyorun


seyrankaya@icloud.com

 

29.03.2018
--  

Fen edebiyat fakültesi psikoloji lisans mezunuyum. Aile danışmanlığı ve Zeka testi sertifikalarım mevcut.14 ay özel bir bakım merkezinde psikolog olarak görev yaptım. TSE belgelerim mevcut. Sorumlu müdür olarak çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum.


metehan_38_38@hotmail.com

 

30.03.2018
--  

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Psikolojisi Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2017 haziran ayında mezun oldum.Diyarbakır Batman Siirt öncelik olmakla birlikte çevre illerde tam gün veya part time çalışabileceğim bir iş arıyorum.


lacingulizar@gmail.com

 

30.03.2018
--  

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Yüksek lisansımında (Evlilik Aile Danışmanlığı) son dönemindeyim. 6 aylık engelli bakım merkezi tecrübem bulunmaktadır. Samsun veya Çankırı illerinde psikolog olarak iş aramaktayım.


iletişim:
psknursar@gmail.com

 

04.04.2018
--  

2017 PDR mezunuyum ,Alana ilgiliyim,Birinci önceliğimiz kendimi geliştirmek,Ücret çok önemli değil,Urfa ve Adıyaman civari çalışabileceğim kurum arıyorum.


reyantr@gmail.com

 

04.04.2018
--  

 2012 yılı Beykent Üniversitesi (%100 burslu ) Psikoloji bölümü mezunuyum. İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon belgem mevcuttur. 2 yıl dubaide bulundum. Bir çok kurumda staj ve iş deneyimim mevcut. Özel okulda 2 yıl iş deneyimim var. Çocuklara ve yetişkinlere uygulanan bir çok test sertifikam var
Özellikle İstanbul avrupa yakasında yarı veya tam zamanla bir iş aramaktayım.


serenaguducu@hotmail.com


 

BATMAN merkezde yaşıyorum.Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum askerlik görevimi yaptım uzun yıllar çalışa bilecek kurum arıyorum .Devamlı çalışabileceğim, vizyon sahibi ,gelişime açık bir kurum arıyorum.


C.Barlak@msn.com

 

 

--  

2015 Çukurova Üniversitesi psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümü mezunuyum van hakkari Şırnak mardin diyarbakır adana da uzun süreli calisabilecegim kurum arıyorum askerliğimi yapmışım

geverokgever@gmail.com
 

20.04.2018
--  

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunuyum. 2017 de mezun oldum. Britiah culture college’de bir yıl boyunca staj yaptım. Beden dili , diksiyon sertifikalarım var. Mersin de ve hatayda çalışabileceğim bir kurum arayışındayım .

eyldrm0@icloud.com

 

22.04.2018
--  

Psikoloji bölümü mezunuyum. Daha önce çeşitli kurumlarda psikolog olarak görev yaptım. 2012 yılında Aile danışmanlığı sertifikası aldım. Konya'da çalışabileceğim bir kurum arıyorum.

nilguncanpolat72@hotmail.com

 

22.04.2018
--  

Ankara keçiorende oturuyorum felsefe mezunuyum formasyon ve rehberlik sertıfıkam var uzun suredır ıs arıyorum iş tecrubrm olmadığı ıcın ıs bulmakta sıkıntı yasıyorum uzun sure calısabılecegım bır kurum arıyorum

can.sersei@outlook.com

 

24.04.2018
   

2014 yılı sosyoloji mezunuyum pdr sertifikam var 1yıl rehber öğretmenlik yaptım ve 1 yıl da rehabilitasyon merkezinde kurum müdürlüğü yaptım şimdi Diyarbakır ve çevresinde pdrcilik ya da idarecilik pozisyonlarında iş arıyorum.

balkan.2147@gmail.com

 

24.04.2018
--  

Felsefe bölümü mezunuyum formasyon ve rehberlik sertifikam var. Özel eğitim alanında 2 yıllık tecrübem var Etimesgut Sincan tarafında iş arıyorum.


edaulkr.9090@gmail.com

 

24.04.2018
 

 

Klinik Psikoloji tez aşamasındayım. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında 2 yılı aşkın deneyim sahibiyim.Bilişsel Davranışçı Terapi eğiti aldım. İstanbul Avrupa Yakasında Psikolog olarak çalışabileceğim güvenilir kurum aramaktayım.

İletişim: pskfurkan@hotmail.com


Dogu akdeniz psikoloji mezunuyum.ayrıca pdr den formasyon aldım.ingiliz cem var.doğu ve güneydoğu bölgesinde bir kurumda mesleğimi yapmak istiyorum.

yigit.bozan@gmail.com
 


Van Yüzüncü Yıl üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum.Pedagojik formasyon sertifikam vardır.İş tecrübem yoktur.Diyarbakır ve çevre illerde çalışabileceğim kurumlar arıyorum.

ekncpervin@gmail.com

 

26.04.2018
Damla Çoban  

Ege Üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyona sahibim.9 aylık iş tecrübem var. İzmir içerisinde çalışabilceğim bir kurum arıyorum.

İletişim : dmla_fd@hotmail.com 
 

28.04.2018
--  

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunuyum şanlıurfa merkezde çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum. 

ellifay@hotmail.com

 

28.04.2018
--  

Sosyoloji mezunuyum formasyon ve rehberlik sertifikalarım var.Diyarbakır da uygun bir kurumda çalışmak istiyorum.


rehber_21@mynet.com


 

01.05.2018
--  

Dicle üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum.Alanımda çalışabileceğim bir kurum aramaktayım.

mneziryukselten@gmail.com

 

02.05.2018
--  

2010 psikolojik danışmanlık ve rehber öğretmen bölümü mezunuyum. Özel eğitim, kreş ve rehabilitasyon merkezlerinde tecrübelerim vardır. Ayrıca çocuk testleri eğitimini almış bulunmaktayım. Özellikle Hatay ili içinde güvenilir bir kurumda görevimi icra etmek istiyorum.


rojdaonur@hotmail.com

 

03.05.2018
--  

Adıyaman üniversitesi 2015 pdr mezunuyum. Adıyaman veya gaziantep te alanımda çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum

resit002demiralp002@gmail.com

 

03.05.2018
---  

2017 Pdr mezunuyum klinik psikoloji yüksek lisans öğrencisiyim.Anaokulu ve rehabilitasyon tecrübem var çeşitli testler kurslar seminerler ve dil konuşma Bozuklukları sertifikam var.Çalışabileceğim vizyon sahibi kurumsallaşmış bir kurum arıyorum.İl veya bölge fark etmemekle birlikte her yerde çalışabilirim.Mail üzerinden ulaşılırsa cv gönderebilirim.

alibaris23@yahoo.com

 

03.05.2018
--  

Felsefe mezunuyum rehberlik sertifikam mevcut özel eğitimde 1,5 yıllık tecrübem vardır. Şu an hamileyim dört ay sonra dogumum var o zamana kadar Manisa ve ilçelerinde part ya da full time calişabilecegim kurum arıyorum. Ayrıca cocuk gelişimi için sertifika eğitim sürecindeyim

cimenfunda.63@gmail.com

 

03.05.2018
--  

Uludağ Üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum, pedagojik formasyonum, engelli bakım merkezi ve özel eğitim iş tecrübem var. Bursa ve çevre illerde iş aramaktayım.

psk.ozgeyilmaz@hotmail.com

 

06.05.2018
--  

Atatürk Üniversitesi sosyoloji bölümü mezunuyum. Rehberlik Sertifikasına sahibim. 3,5 yıllık bir deneyimim var. Halen de bir rehabilitasyon merkezinde rehber öğretmen olarak görev yapmaktayım. Yo-peck programı, mebbis ve arşiv işlerinde deneyimim var. Diyarbakır merkezde Rehber Öğretmen ihtiyacı olan güvenilir kurumlar benimle iletişime geçebilirler.

8612024lice@gmail.com

 

06.05.2018
--  

Uzman Psikoloğum. İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya İzmir Menderes'e yakın ilçelerde Part-time ya da Müdür olarak görevimi yapmak isterim. Benimle ilgili detaylı bilgiye
www.uzman-psikoterapi.com  web adresimden ulaşılabilir.

uzmpsk.fatmataskiran@yahoo.com

 

10.05.2018
   

2013 Azerbaycan Bakü devlet üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum.2yıl bakım merkezi 1yıl özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi , 2ayda bakım merkezi müdürlüğü deneyimim var Batman’da uygun merkezlerde iş arıyorum.


psk.nejla@gmail.com


2014 sosyoloji mezunuyum. Özel eğitim sertifikam bulunmakta. Ayrıca Özel eğitim ve Dersane tercübem bulunmakta.Güneydoğu bölgesinde çalışabileceğim kurum arıyorum.


m_s_ay@hotmail.com 
 


 
Çankaya Üniversitesi Psikoloji ( İngilizce ) mezunuyum. Çocuk testleri, Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi, Oyun Terapisi ve Masal Terapisi uygulayıcı sertifikalarına sahibim. Özel eğitim tecrübesine sahibim. Ankara da çalışabileceğim bir kurum arıyorum.


akkaya.merve@hotmail.com  iletişim adresim.

 

 

Mevlüt Üveyik  

Giresun Üniversitesinden 2016 yılında Rehberlik ve Psikolojik Danışma bölümünden mezun oldum. Askerligimi psikolog asteğmen olarak yaptım ve bir yıl boyunca çok büyük bir tecrübe oldu. özel öğrenime muhtaç öğrencilerle projeler içinde yer aldım birçok katilim belgesinin yaninda işaret dili kursunu bitirdim işitme engelli çocuklar için iyi derecede işaret dili biliyorum. İletişim bilgilerim aşağıda


pdrmevlut@gmail.com


 

14.05.2018
--  

Psikoloğum 1 yıllık özel eğitimde deneyimim var İstanbul Anadolu yakasında öncelik part time olmak üzere iş aramaktayım.

İletişim  mervestnn@gmail.com

 

15.05.2018
--  

2010 mezun Psikoloğum. Özel eğitim ve bağımlılık tecrübem vardır.Sakarya'da bulunan bir rehabilitasyon merkezinde ders saat ücretli (yarı zamanlı) olarak çalışabilirim.

psikolog.izzeterdem@gmail.com

 

15.05.2018
--  

2010-2017 Atılım üniverstesi psikoloji mezunyum ankarada çalışabileceğim. Güvenilir bir kurum aramaktayım.

ozlem.ozuzumcu@gmail.com

 

15.05.2018
--  

Ege Üniversitesi 2015 Felsefe mezunuyum. Rehberlik Sertifikası ve Pedagojik Formasyon belgesine sahibim. İş tecrübem var. Doğu Anadolu bölgesinde iş arıyorum..


sukru.odul@hotmail.com

 

15.05.2018
--  
2012 (iNGİLİZCE) Psikoloji mezunuyum. Engelli bakım merkezi ve rehabilitasyon merkezi deneyimim var. 2015 yılı 30 haziran itibariyle pedagojik formasyon eğitimimi bitirmiş olacağım. Formasyon sürecinde stajımı yapmış bulunmaktayım. Kayseri merkezde bulunan ödemelerini düzenli yapan bir kurumla çalışmak istiyorum.


cathlock@icloud.com

 

18.05.2018
--  

 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü 2016 mezunuyum çeşitli test eğitimlerim ve terapi eğitimlerim mevcuttur. adana mersin veya Osmaniye de çalışabileceğim kurum aramaktayım.

TAHA_44_89@hotmail.com

 

19.05.2018
--  

2016 Psikoloji mezunuyum. 1 yıl engelli bakım merkezinde psikolog olarak görev yaptım. Şu an özel eğitimde çalışmaktayım.
İl değişikliği sebebiyle İzmir’de çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum.

iletişim:
esra.ustun11@gmail.com

 

19.05.2018
--  

2012 Sosyoloji mezunuyum.Rehberlik ve formasyon belgelerim mevcut.Muş merkezde güvenilir bir kurumda çalışmak istiyorum.

nnnurgul.49@gmail.com

 

19.05.2018
--  

2017 yılında Çankaya Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldum. Çocuk cizim testleri, çocuk değerlendirme testleri, WISC-R, MMPI testlerinin egitimlerini aldım. Ek olarak çocuklarla ve ergenlerle terapi teknikleri sertifikasına da sahibim. Ankara'da iş arıyorum.


hatice.gunay18@gmail.com

 

22.05.2018
--  

2014 gazi üniversitesi felsefe bölümü mezunuyum. profesyonel iletişim,beden dili,diksiyon,hitabet sanatı,bilgisayar,ingilizce dil sertifikalarım mevcut.hepsi meb onaylı. ayrıca rehberlik ve formasyon sertifikalarım da var. özel okulda rehber öğretmenlik ayrıca rehabilitasyon merkezinde psikologluk tecrübelerine sahibim. ankarada iş arıyorum.

 rabismerve27@gmail.com

 

24.05.2018
--  

2016 yılı Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyon eğitimim var. Çocuk değerlendirme testleri sertifikasına sahibim. Daha önce bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde iş deneyimim var. Bursa veya Eskişehir'de çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum.

tugcesinem@hotmail.com


 

24.05.2018
--  

2009 Ufuk Üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum. 8 yıllık özel eğitim deneyimim var . Ankara da çalışabileceğim bir kurum arıyorum .

ipek86sayin@gmail.com

 

25.05.2018
--  

Psikoloji mezunuyum. Aynı zamanda Atatürk Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon aldım. MMPI ve Projektif testler (TAT, CAT, BEİER, LOUİSA DUSS) ile objektif testler uygulayıcı sertifikalarına sahibim. İş tecrübem yok. Diyarbakır'da çalışabileceğim bir kurumda iş aramaktayım.

symayildrm@hotmail.com

 

25.05.2018
--  

2017 Ankara Üniversitesi psikoloji mezunuyum. Kamuda görev yapıyorum. Hafta sonu çalışabileceğim kurumlarla iletişime geçebilirim.

 ezgierdogan07@gmail.com

 

25.05.2018
  Hazal Fatma Dindar  

Maltepe üniversitesi psikoloji mezunuyum. Aynı zamanda üsküdar üniversitesinden klinik psikoloji yüksek lisansı yapıyorum. Özel eğtim ve hastane staj deneyimim var.
 


Mail: hazaldndr@gmail.com


 

26.05.2018

 

İŞ İLANI GÖNDERİNİZ