İlan

Gönderiniz
 Kurumsal 

 İlanlar
Meslek Elemanı

 İlanı
Satılık - Devir

 İlanlar
       
   

SERTİFİKALI SOSYOLOG VE DİĞER LİSANSİYERLERİN İLANLARI

 

 
   
   
   
   

TARİH

İLAN METNİ

   
   
   

13.05.2019

 
Aöf sosyoloji lisans mezunuyum Dokuz Eylül Üniversitesi pedagojik formasyona sahibim aynı zamanda MEB onaylı Rehberlik ve Aile Danışmanlığı sertifikalarım bulunmaktadır. Çalıştığım Özel Eğitim kurumlarında rehberlik ve Kurum Müdürlüğü yaptım. Ayrıca Anaokul Kurum Müdürlüğü deneyimine de sahibim.İzmir ili içerisinde çalışabileceğim bir kurum arıyorum.

egeasya00@gmail.com   / banuaydinoglu@gmail.com
   
   
   

23.05.2019

 
2015 mezunuyum. Formasyon ve Pdr/ Rehberlik Sertifikam var. Wisc-r ve objektif test sertifikalarim mevcuttur. 5 yillik özel egitim tecrubem var. İzmir ve manisa da çalisabilcegim kurum ariyorum.

snurakkaya@gmail.com
 
   
   

25.05.2019

 
 Sertifikalı rehber öğretmenim 2 yillik ozel eğitim tecrubem var Muş ve çevresinde çalışabileceğim bir kurum arıyorum

aslinalkac@hotmail.com
   
   
   

06.06.2019

 

2002 Felsefe Mezunuyum. 2013 Yılında 224 kredilik Rehberlik sertifikası aldım. 3 kurumda rehber Öğretmen olarak çalıştım.RehberÖğretmen ya da müdürolarak çalışabilceğim kurum arıyorum. Tercihen Muğla, Antalya, Kocaeli, Aydın ve İstanbulda çalışmakistiyrm

kerimbardakci@hotmail.com
   
   
   

13.06.2019 

Niğde Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum. Formasyonum ve Rehberlik sertifikam var. 2 yıl Rehabilitasyon merkezinde Rehber öğretmen olarak çalıştım ve 1 yıl ücretli Özel Egitim Öğretmenliği yaptım. Şanlıurfa ve Gaziantepte çalışabileceğim kurum arıyorum.

muslumcelikaslan54@gmail.com
   
   
   

01.07.2019

 

Sosyoloji bölümü mezunuyum.Rehberlik sertifikam var.2'yiligeçkin özel eğitim ve rehabilitasyon tecrübem var.Ödemeleri düzenli bir kurumda çalışmak istiyorum

kazalayse@gmail.com
 
   
   

02.07.2019

 

Felsefe lisans mezunuyum.Pedagojik Formasyon ve Rehberlik Sertifikam vardir. 2 yılı geçkin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi tecrübem vardir. 2 Yılda devlete bağlı ortaokullarda ücretli Özel Eğitim Öğretmenliği yaptim.Ankara'da Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde çalişmak isterim.

tulaykarabulut06@gmail.com
   
   
   

13.07.2019

 

2002 Felsefe Bölümü Mezunuyum. Felsefe Tarihi alanında Yüksek Lisans yaptım. Rehberlik sertifikasına sahibim. Milli Eğitime bağlı okullarda ücretli rehber öğretmen olarak: özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde rehber öğretmen olarak çalıştım. Rehber Öğretmen olarak veya sorumlu müdür olarak çalışabileceğim kurum aramaktayım. Türkiye'nin her tarafında çalışabilirim fakat Erzurum(merkez), Antalya(merkez ve ilçeleri) Muğla(merkez ve ilçeleri) Gaziantep(merkez) öncelikli tercihlerimdir.

kerimbardakci@hotmail.com
   
   
   

16.07.2019

 

Sertifikalı rehber öğretmenim 4 yıl rehabilitasyonda rehber ogretmen olarak calistim diyarbakır da çalışabilecegim bir kurum arıyorum

rehberlik21necla@gmail.com
 
   
   

19.07.2019

Sertfikalı rehber öğretmenim Adnan Menderes üniversitesi sosyoloji bölümü mezunuyum iki yıllık rehabilitasyon deneyimim var batmanda çalişabileceğim kurum arıyorum

ecengiz722@gmail.com
 
   
   

03.08.2019

 

Felsefe bölümü mezunuyum pedagojik formsyonum var.MEB onaylı işaret dili sertifikam ve bilgisayar sertifikam var diyarbakir ,batmanve ilcelerinde iş ariyorum.

nubahardurmus@gmail.com
   

 

Son Güncelleme Tarihi,14.Ağustos .2019