İŞ ARAYAN
SERTİFİKALI SOSYOLOG VE DİĞER LİSANSİYERLERİN İLANLARI

   
   
     

AD VE SOYADI

İLAN METNİ

İLAN TARİHİ

     

 

     
-- Felsefe grubu öğretmeniyim.formasyonum var. Aile danışmanlık sertifikam var. Sadece Diyarbakır da çalışabileceğim ciddi kurum arıyorum.

hamitozbek2127@gmail.com

02.02.2019

 

     
     
     
-- Sakarya üniversitesi felsefe bölümü mezunuyum . Rehberlik sertifikasına sahibim . Dört yıllık tecrübem mevcuttur. Ankara’da çalışabileceğim bir kurum arıyorum .

ceyda-taskin@hotmail.com

02.02.2019

 

     
     
     
-- Atatürk üniversitesi sosyoloji mezunuyum.Ataturk üniversitesi pedagojik formasyon eğitimi sertifikam var.Ataturk üniversitesi AÖF sosyal hizmetler 2.sinif öğrencisiyim.Novarge Aş MEB onaylı aile danışmanlığı sertifika eğitimi programım var.4 ay Lisede Felsefe Grubu öğretmenligi yaptim.7 ay eğitim firmasında çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak çalıştım. Eğitimime uygun iş aramaktayız.

elvanporsuk12@gmail.com

13.02.2019

 
     
     
     
-- serfikalı rehber öğretmeniyim 2 yıllık rehabilitasyon deneyimim var aile danışmanlığı, aile arabuluculuğu ve işaret dili sertfikalarım mevcut batman ve civarı illerde çalişabileceğim kurum arıyorum.

ecengiz722@gmail.com

15.02.2019

 

     
     
     
-- Kocaeli Üniversitesi Felsefe mezunuyum formasyonum var Kocaeli/Gebze ilçesinde çalışabileceğim bir kurum arıyorum.

 İletişim  : sansemiha@hotmail.com


18.02.2019
     
     
     
 
 
 
     
     
     
Hilal Özçelik Karadag Sosyoloji lisans / rehberlik sertifikası.2 yıl özel eğitim tecrübem var. Kartal,Pendik,Tuzla,Darıca civarındaki Rehabilitasyon merkezlerinden teklif bekliyorum.

hilalozcelik10@hotmail.com
01.03.2019

 

     
     
     
-- 2015 Ege Üniversitesi Felsefe bölümü mezunuyum Pedogojik formasyon belgesi ve Rehber öğretmen sertifikam var. Bir yıl özel eğitim tecrübem var Özel sektörde Felsefe grubu öğretmeni veya Rehber öğretmen olarak çalışabilirim Van ve Van’ın ilçelerinde Tam zamlı ve uzun soluklu çalışabileceğim bir iş arıyorum

sukru.odul@hotmail.com
01.03.2019

 

     
     
     
-- Sosyoloji bölümü mezunuyum.Rehberlik sertifikam ve 2yili geckin tecrübem var.Ödemeleri düzenli güvenilir bir kurumla çalışmak istiyorum.

kazalayse@gmail.com

14.03.2019

 

     
     
     
-- Felsefe grubu mezunuyum rehberlik formasyon sertifikam var. 4 yıllık rehabilitasyon tecrübem var. Diyarbakır da çalışabilecegim bir kurum arıyorum.

rehberlik21necla@gmail.com

19.03.2019

 

     
     
     
Yasemin Çakır Sosyolog ve Aile Danışmanıyım,
Merkezınızın Psıkososyal Destek Uzmanı pozisyonu ile ilgileniyorum,Yaklaşık 6 yıldır Psıkososyal Destek Gorevlisi olarak danısmanlık ve Bıreysel Terapi yapıyorum,
En son bır ay önce Aile Destek Merkezinde Psıkososyal Destek Uzmanı olarak danısmanlık yaptım,
İnternet ve mobil bağımlılığı, Stres ve Kaygı bozuklukları,Depresyon, Evlilik ve Aıle Danışmanlığı gibi konularda homeofis gorusmeler yapıyorum,
Aıle Danışmanlığı , İşaret Dili Eğitimi aldım,
Merkeziniz bünyesince katkı sağlamak isterim

cakiryasemin239@gmail.com

12.04.2019

 

     
     
     
-- Sosyoloji mezunuyum formasyon ve rehberlik sertifikalarım var.Diyarbakır da uygun bir kurumda çalışmak istiyorum.

rehber_21@mynet.com

13.04.2019

 

     
     
     
-- 4 yıla yakındır Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezin de çalışmaktayım. Sertifikalı Rehber Ögretmenim. İzmir de özellikle; Buca, Şirinyer ve çevresindeki rehabilitasyon merkezlerinde çalışmak istiyorum.

dilek35deniz@gmail.com

15.04.2019

 

     
     
     
-- Sertfikalı rehber öğretmenim Adnan Menderes üniversitesi sosyoloji bölümü mezunuyum iki yıllık rehabilitasyon deneyimim var batmanda çalişabileceğim kurum arıyorum

ecengiz722@gmail.com

18.04.2019

 

     
     

 

Son güncellenme tarihi , 21. Nisan.2019