KURUMLAR
 

SHU Arayan Kurumlar
Meslek Elamanı Arayan Kurumlar
Müdür Arayan Kurumlar
Satılık ve Kiralık Kurumlar


İŞ ARAYAN MESLEK ELEMANLARI
 

Sosyal Hizmet Uzmanı ( Sosyal Çalışmacı )
Psikolog/Pdr / Sosyolog
ÖEĞ/Sınıf Öğr/İşitme Eng Öğretmeni
Fizyoterapist/Odyolog/
Konuşma Terapist
i
Okul Öncesi
/ÇGÖ/Anasınıfı Öğrt
Gerontolog/Diyetisyen
/Hemşire ve Hemşir

Müdürlük Başvurusu

 

 

KURUMSAL TANITIM

Kurumunuzun tanıtımı için bizimle iletişime geçin. Türkiye'nin alanında en çok takip edilen sitesidir.

 
 

TANITIM-1

SOSYAL BİLİM-YAŞAM BECERİLERİ SETİ
 

 

      NAR YAYINEVİ'nin 10 kitap 6000 sayfalık SOSYAL BİLİM-YAŞAM BECERİLERİ setinden kitap okuyan herkese yüzde 50 indirimli 4 taksite 180 TL

Kargo Ücretsiz
www.naryayinevi.com


             
         SİPARİŞ VERİNİZ


NAR YAYINEVİNDEN SİPARİŞ VERİNİZ

( Bu yayınevindeki siparişlerinizde %50 indirim ve kargo ücretsizdir. )

KİTAP YURDU YAYINEVİNDEN SİPARİŞ VERİNİZ 

 


İstanbul “Nar Yayınevi” olarak temel ilkemiz, sosyal bilimler alanında, evrensel değerler üzerinde yükselen, kalıcı ve aydınlatıcı eserler vermektir.

Bilimselliği ve objektifliği ile dikkat çeken çalışmalara can vererek, bilim insanı, araştırmacı, yazar, uzman kalemleri siz değerli okurlarımızla buluşturma kaygısı taşımaktayız. Atatürk ilke ve devrimlerini, cumhuriyetimizin temellerini, Türk Aydınlanmasını, bilim ve sanata hizmetle yaşatmayı ve güçlendirmeyi hedeflemekteyiz.

Ülkemizde, insanlarımızın kitap okumadığına ilişkin yerleşmiş bir kanaat vardır. Bilgiye ve geniş araştırmaya dayanmayan bu kalıplaşmış inanç, kesinlikle inandırıcı değildir. Ekonomik olanakları yeterince genişleyebilen insanımızın, son derece araştırmacı bir ruha sahip olduğu bilinmektedir.

Işıksız kalan insan fiziksel sağlığını; düşüncesi aydınlanamayan kişiler ise zihinsel sağlığını riske atmış olur. Kaliteli kitaplar, toplumun düşünce sağlığını kuvvetlendirmekte ve düşünsel bir ışık olarak, akılcı ve rasyonel bir toplum yaratmaya olanak vermektedir. Temel gereksinimlerini daha iyi biçimde karşılayabilen ve ekonomik olanakları biraz daha genişleyen insanlarımız, okuyarak düşünsel ışığı bulacaktır.
Çağdaş teknoloji, bilgiyi ve iletişim kaynaklarını en önemli silahlar haline getirmiştir. Bilginin gücü, okumanın sihri burada ortaya çıkmaktadır.

 Ülkemizin hak ettiği modern uygarlık düzeyine çıkabilmenin tek yolu, insan kaynağımızın bilim ve doğru bilgiye ulaşması, bilimi, doğru bilgiyi ve teknolojiyi üretebilmesidir. Bu bağlamda, kitaplar, uygarlığın gelişmesi ve yaygınlaşmasını sağlar. Kitaplar, kültürümüzü bir nesilden diğer nesile aktarır.
Nar Yayınevi, sürekli yükselen ve kendini yenileyen yayıncılık sektöründe, farklı bir ses ve soluk olacak, akılcı, rasyonel bir toplum yaratabilmenin, itici güçlerinden birisi olacaktır.

 
   


Bizimle İletişim kurunuz

 

 

 


 
ANASAYFA
Google
 

 


 

 

SOSYAL MEDYA
 

Yasal Uyarı , Gizlilik Beyanı ve Künye

sosyalhizmetuzmani.org © Bütün hakları saklıdır.